PROUD FILM - filmová a reklamní produkce

Proud Film

KDO JSME

Jsme filmová produkce, která se specializuje na výrobu reklamních a propagačních videí. Ta lze využít při vlastní prezentaci na webových stránkách, sociálních sítích, na kanálech YouTube, Vimeo apod., ale i na výstavách nebo na veletrzích. Naše společnost PROUD FILM s.r.o. zhotovuje profesionální videoprezentace firem, výrobků, služeb, návodů a videoklipů.

Důležitost reklamy dnes nepodceňují žádné firmy, ať už velké, nebo malé, zaběhnuté, či začínající. V dnešní uspěchané době tráví lidé čím dál méně času čtením obsáhlých článků o firmách či jejich produktech. Naopak vyhledávají rychlé a věcné obrazové prezentace s komentářem, které jim dávají jasnou představu o nabízených výrobcích či službách. Reklama takového charakteru navíc zvyšuje prestiž firmy.

Členové našeho týmu spolupracují s renomovanými produkcemi a podíleli se na výrobě několika desítek televizních reklam a velkorozpočtových filmů jako jsou Hartova válka, XXX, Šanghajští rytíři, Babylon A.D., Eurotrip, Red Baron, Hellboy, Liga výjimečných, Paříž 36, Princ a já, Wanted, Van Helsing a mnoho dalších.

PROJEKT TV GRUNT

V roce 2016 jsme rozjeli vlastní projekt první zemědělské internetové televize - TV GRUNT. Cílem projektu je zpopularizování života na vesnici a vše okolo zemědělství. Tento kanál zároveň slouží k propagaci výrobků a firem, které jsou se zemědělskou produkcí a venkovem úzce spojené. Součátí projektu je i pravidelný pořad Grunt Magazín, kterým provází Václav Vydra. Spolupracujeme mj. i s Asociací soukromého zemědělství ČR.

KONTAKT

PROUD FILM s.r.o.
Adresa: Pražská 73, 252 03 Řitka
Telefon: +420 775 272 191
E-mail: info@proudfilm.cz
IČ: 02884976
DIČ: CZ02884976

Kontaktní osoba
Jan Fuka - jan.fuka@proudfilm.cz